Přijímáme objednávky na rok 2020

Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili, že již nyní přijímáme objednávky na sezónu 2020. Pokud máte zájem o rezervaci či nějaké jiné otázky, neváhejte nás kdykoli kontaktovat, rádi vám na všechny vaše dotazy odpovíme.

V měsíci květnu a září jsou plavební komory v provozu Pá – Ne, v červnu, červenci a srpnu Út – Ne. V těchto měsících jsou plavební komory provozovány i o státních svátcích (viz rezervační kalendář u každého hausbótu). Provozní doba v plavebních komorách  je 9:30 – 18:00 s polední přestávkou 13:30 – 14:00 hod.

Předání hausbótu a zaškolení vůdce plavidla je vždy den před uvedením plavebních komor do provozu, obvykle mezi 14:00 – 16:00 hod. Výjimečně  lze sjednat individuální hodinu předání. Zpětné předání hausbótu provozovateli probíhá vždy v neděli mezi 14:00 – 16:00 hod. (v odůvodněných případech je možná výjimka) a probíhá zásadně v domovském kotvišti. Dojde-li k předání hausbótu na jiném místě (z důvodů ležících na straně klientů), bude provozovatelem účtována pokuta ve výši 1 000,- až 2 000,- Kč (dle vzdálenosti od místa domovského kotviště).

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *